Podujatia

Divadelné predstavenie Sex pre pokročilých

Sex pre pokročilých (1)

Mestské kultúrne stredisko Sliač Vás pozýva na divadelné predstavenie
Sex pre pokročilých ( Nová scéna)
30. 5. 2023 19.00 hod.
KINO PALACE KÚPELE SLIAČ
Vstupné: 21,- €; 19,-€
Predpredaj vstupeniek: Mestské kultúrne stredisko Sliač ul. Kúpeľná 11, TICKETPORTAL,
Bližšie informácie : msks.sliac@gmail.com, 045/5442202, 0907838813

SEX PRE POKROČILÝCH
Alica a Miky sú pár, ktorí žijú v spoločnom manželstve už vyše dvadsaťpäť rokov. Deti im vyleteli z rodinného hniezda a oni sa ocitli v situácii, ktorú poznajú tisíce párov v ich veku: plamene lásky a vášne oslabli, oheň ich vzájomného súžitia vyhasol.
Alica sa s týmto stavom nechce zmieriť, a preto prinúti Mikyho objednať na víkend luxusný hotelový apartmán a sama si kúpi príručku „Sex pre pokročilých“. Podľa jej jednotlivých lekcií a „cvičení“ sa snaží nájsť zmysel a novú náplň ich partnerského vzťahu. Stratenú cestu k sebe samým. Znovu objavovanie vlastných túžob a protikladné životné očakávania manželov sú zdrojom konfliktov, hádok, ale aj množstva komických situácií.
Pozývame Vás na herecký koncert dvoch protagonistov umeleckého súboru nášho divadla. Na predstavenie, v ktorom sa možno aj sami spoznáte. Nájdete v ňom vlastný život. Dilemy a situácie, ktoré prežívate; otázky, ktoré si sami kladiete. A možno si po jeho vzhliadnutí poviete, že mierne šteklivý názov tejto hry nie je tým, čo ste od neho očakávali.
Predstavenie je určené pre divákov od 15 rokov.
Premiéra: 12. február 2022 – Štúdio Olympia, Divadlo Nová scéna
» predstavenie vhodné pre divákov od 15 rokov
» inscenácia obsahuje expresívne výrazy

Informácie