Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Súťaž o najkrajšiu výzdobu balkóna, lodžie a najkrajšie upravené okolie.Vytlačiť
 

Mesto Sliač vyhlasuje súťaž 

  • O NAJKRAJŠIU VÝZDOBU BALKÓNA, LODŽIE.

Primátor mesta Sliač vyhlasuje súťaž o najkrajšiu výzdobu balkóna, lodžie bytového alebo rodinného domu kvetmi.  Hodnotiť sa budú všetky balkóny a lodžie v meste Sliač a v mestskej časti Sampor. Hodnotiaca komisia bude pozostávať z dvoch odborníkov jedného občana mesta.  Majiteľ, alebo nájomník najkrajšej kvetinovej výzdoby balkóna bytového  alebo rodinného domu bude ocenený formou preplatenia výdavkov súvisiacich       s predmetom súťaže vo výške 50,- €. Obhliadka a hodnotenie bude prebiehať v dňoch 15.7.-31.8. 2018. Fotografie hodnotených  kvetinových výzdob budú priebežne zverejňované na webovej stránke mesta Sliač v časti Občan - Najkrajšia kvetinová výzdoba. Víťaz súťaže bude ocenený na podujatí Sliačske jesenné chuťovky 22. 9. 2018 a vyhlásený v mestskom rozhlase.  Do súťaže nie je potrebné sa prihlásiť.

  • O NAJKRAJŠIE UPRAVENÉ OKOLIE

Primátor mesta Sliač vyhlasuje súťaž o najkrajšie upravené okolie bytového domu (trávniky, kvetinové záhony, kry). Hodnotiť sa budú všetky bytové domy v meste Sliač. Hodnotiaca komisia bude pozostávať z dvoch odborníkov a jedného občana mesta. Obyvatelia najkrajšie upraveného okolia bytového domu budú ocenení formou preplatenia výdavkov súvisiacich    s predmetom súťaže vo výške 100,- €. Obhliadka a hodnotenie bude prebiehať  v dňoch 15.7.-31. 8. 2018. Fotografie hodnotených kvetinových výzdob budú priebežne zverejňované na webovej stránke mesta Sliač v časti Občan - Najkrajšia kvetinová výzdoba. Víťaz súťaže bude ocenený na podujatí  Sliačske jesenné chuťovky 22. 9. 2018  a vyhlásený v mestskom rozhlase. Do súťaže nie je potrebné sa prihlásiť.

                                                                                  Ing. Daniel Dunčko
                                                                                     primátor mesta

 

 

 


 
 
webygroup
ÚvodÚvodná stránka