Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Pravidlá pri organizovaní verejných kultúrno-spoločenských a športových podujatí v meste Sliač . Vytlačiť
 

Ustanovenie

Vnútorný pokyn č. 1/2015 vydaný primátorom mesta Sliač Ing. Danielom Dunčkom dňa 1.1.2015 na zaradenie kultúrno-spoločenských a športových podujatí na území mesta Sliač upravuje organizovanie podujatí na území mesta Sliač.

V súlade so zákonom č. 96/1991 Z. z. nariaďujem všetkým organizátorom kultúrno-spoločenských a športových podujatí organizovaných na území mesta Sliač dodržať nasledovné pokyny:

splniť si oznamovaciu povinnosť v zmysle § 3 bod. 3 zákona č. 96/1991 Z. z. - oznámenie o zámere usporiadať verejné kultúrne podujatie na území mesta je potrebné podať na Mestskom úrade Sliač najneskôr 7 dní pred konaním podujatia,

usporiadateľovi, ktorý je právnickou osobou, môže mesto za nesplnenie oznamovacej povinnosti podľa § 7 zákona č. 96/1991 Z. z., za usporiadanie podujatia, ktoré bolo zakázané, ako aj za porušenie iných povinností usporiadateľa uložiť pokutu do 332 eur.

Termín uskutočnenia podujatia na území mesta je nutné vopred odsúhlasiť s organizátorom kultúrnych podujatí  mesta – Mestským kultúrnym strediskom Sliač.

Tlačivo k oznámeniu:na stiahnutie nižšie( alebo  poskytne na požiadanie MÚ).

 

 


 
 
webygroup
ÚvodÚvodná stránka