Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Oznam - polopodzemné kontajnery na ul. Rybárskej Vytlačiť
 

Oznamujeme občanom bývajúcim na ul. Rybárskej, že vybudované polopodzemné kontajnery na plasty, papier, sklo a komunálny odpad môžu používať od dnešného dňa.

         Tieto kontajnery nahradia 5 kusov 1100 l kontajnerov na plasty, 5 kusov 1100 l kontajnerov na papier, 3 kusy 1100 l kontajnerov na sklo a  5 kusov 1100 l kontajnerov na komunálny odpad. Pôvodne umiestnené    1100 l kontajnery na separovaný odpad budú z kontajnerových miest odvezené v adekvátnej objemovej hodnote.

         Polopodzemné kontajnery bude zberová spoločnosť Marius Pedersen vyprázdňovať v pravidelných intervaloch podľa kalendára na vývoz komunálneho a separovaného odpadu na rok 2018. 

         V tejto súvislosti žiadame majiteľov všetkých motorových vozidiel, aby dodržiavali dopravné značenie „zákaz státia“ v bezprostrednej blízkosti novovybudovaných polopodzemných kontajnerov.

         V prípade umiestňovania komunálneho alebo iného odpadu na spevnenej ploche pri polopodzemných kontajneroch prosíme občanov, aby z dôvodu udržania čistoty vo vlastnom záujme dohliadli na novovybudované kontajnerové miesto a nedisciplinovaných občanov nahlásili na Mestskej polícii v Sliači.

         Za porozumenie ďakujeme.


 
 
webygroup
ÚvodÚvodná stránka