Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Akcie

27.6.2018   09.00 hod.

SKL 2018 program JUL.jpg

Sliač

Sliačske kultúrne leto - program júl

29. 6. piatok PACIPACIFIK
Koncert country skupiny
18:30 hod. | Námestie pri fontáne Sliač

30. 6. sobota
SLIAČSKE ZLATÉ PIERKO
preteky v 3D lukostreľbe
9:00 hod. | Areál nad Kúpeľmi Sliač

1.7. nedeľa OTVORENIE SLIAČSKEHO KÚPEĽNÉHO KULTÚRNEHO LETA
Koncert skupín DIXIE CHIPS, JADRANKA, B - SWING
13:00 hod. | Nádvorie KH Palace

LETNÉ KINO
6. 7. piatok Čiara
7. 7. sobota Teorie tygra
Premietania filmov pod večernou oblohou
21:15 hod. | Námestie pri fontáne Sliač




7. 7. sobota
DOWNHILL CUP SLIAČ 5
5. ročník cyklistických pretekov v terénnom zjazde
09:00 hod.| Areál Kúpeľov Sliač

8. 7. nedeľa SELČIANKA
Promenádne vystúpenie folklórneho súboru
16:00 hod. | Nádvorie KH Palace


14. 7. sobota BOSÉ NOHY
Koncert zvolenskej hudobnej skupiny
18:30 hod. | Námestie pri fontáne Sliač


15. 7. nedeľa
COUNTRY KÚPEĽNÁ NEDEĽA SO SKUPINOU PACIPACIFIK
16. 00 hod. | Nádvorie KH Palace


22. 7. nedeľa HRONSEČANIA
Koncert ľudovej hudby
16:00 hod. | Nádvorie KH Palace




28. 7. sobota OLDIES HITY
Večer s DJ Tekim
19:00 hod.| Námestie pri fontáne Sliač

29. 7. nedeľa
MARTIN VETRÁK
Muzikálový večer s mladým talentovaným spevákom
16:00 hod.| Nádvorie KH Palace


 

24.9.2018   16.00 hod.

plagát s oocr.jpg

Sliač

Tvorivé dielne - výroba ihelníčkov

MESTSKÉ KULTÚRNE STREDISKO SLIAČ
Vás pozýva
v pondelok 24. septembra 2018 o 16.00 hod. do zasadacej miestnosti Mestského kultúrneho strediska Sliač na tvorivé dielne zamerané na výrobu ozdobných ihelníčkov.

Účastnícky poplatok: 3,- €
Na tvorivé dielne je možné sa prihlásiť vopred:
e-mail: msks.sliac@gmail.com; t.č. 0455442202/ 0907838813


 

22.9. - 30.9.2018   10.00 hod.

SJCH_2018.jpg

Sliač námestie pri fontáne

Sliačske jesenné chuťovky s folklórom

Mesto Sliač Vás pozýva
22.9.2018 od 10.00 hod. na Sliačske jesenné chuťovky s folklórom

10.00 VYSTÚPENIE DETÍ MŠ ul. SNP trieda Rybárska
NA ĽUDOVÚ NÔTU ZUŠ Sliač
FS PRVOSIENKA

11.20 TRÚBENIE
VYHODNOTENIE SÚŤAŽE O NAJKRAJŠIU VÝZDOBU
BALKÓNA, LODŽIE BYTOVÉHO ALEBO RODINNÉHO
DOMU KVETMI A O NAJKRAJŠIE UPRAVENÉ
OKOLIE BYTOVÉHO DOMU .
11.30 ANNA ŠATANOVÁ
PRÁSKANIE BIČOM
FZ POHRONEC

13.00 FS HRABINA VEĽKÁ LÚKA a ĽH HRONSEČANIA
FUJARISTA Juraj Majerský z Badína

14.00 ĽH KUČERAVÝ JAVOR
14.50 KAČURIENY - ŽENSKÁ SPEVÁCKA SKUPINA
HELIGÓNKA - CHLAPEC Z MAJERA

15.40 FS POĽANA


SPRIEVODNÉ PODUJATIA:
Výstava fotografií „FOLKLÓR OČAMI DÁRIE BӦHMEROVEJ“
DETSKÁ ŠKOLA VARENIA
Ľudové remeslá
Tvorivé dielne pre deti
Detské trakcie
Občerstvenie : geršňa , jablkové lievance , domáca štrúdľa , bravčovinky s chlebom, burčiak,


 
webygroup
ÚvodÚvodná stránka