Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Komisie pri MsZ

Komisie pri MsZ Sliač 2018 - 2022

Pri Mestskom zastupiteľstve Sliač vo volebnom období 2018 – 2022         s účinnosťou od 1. 2. 2019 pracujú nasledovné komisie: 

KOMISIA FINANČNÁ, SPRÁVY MESTSKÉHO MAJETKU A ROZVOJOVÝCH PROJEKTOV

Predseda:  Róbert Urbanec
Zapisovateľka: Izabela Chudíková
Členovia: Marcela Beličková, Ján Belička, Jana Raffajová, Andrea Sujová, Lukáš Valach, Michal Gabaš


KOMISIA VÝSTAVBY, ÚZEMNÉHO A REGIONÁLNEHO ROZVOJA

Predseda: Andrea Sujová
Tajomník: Jolana Zlatníková
Členovia:  Dušan Danko, David Slavkovský, Dušan Zemko, Pavol Lipták, Ján Kujan, František Lukáč


KOMISIA DOPRAVY, ÚZEMNÉHO PLÁNU, ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA A ODPADOVÉHO HOSPODÁRSTVA

Predseda: Ondrej Laskavý
Tajomník: Eva Výbohová
Členovia:  Saša Bidleňová - Butášová, Rastislav Tvarožek, Stanislav Koreň, Ladislav Varhaník, 

KOMISIA LEGISLATÍVNA A OCHRANY VEREJNÉHO ZÁUJMU

Predseda: Milan Danko
Tajomník: Radoslava Kortišová
Členovia:  Dominika Danková, Eduard Vágner, Branislav Petroch

KOMISIA OBCHODU, SLUŽIEB, PODNIKANIA, CESTOVNÉHO RUCHU, REGIONÁLNEJ A ZAHRANIČNEJ SPOLUPRÁCE

Predseda: Dávid Slavkovský
Tajomník : Janka Šimóniová
Členovia:   Michaela Mikušková, Marek Moravčík, Peter Kocúr, Elena Pástorová

KOMISIA KULTÚRY, VZDELÁVANIA, MLÁDEŽE A ŠPORTU

Predseda: Sáša Butášová - Bidleňová
Tajomník:  Renáta Šeniglová
Členovia:  Michaele Mikušková, Dušan Hancko, Peter Kocúr, Juraj Nemec,

KOMISIA SOCIÁLNO ZDRAVOTNÁ A PRE PRIDEĽOVANIE NÁJOMÝCH BYTOV

Predseda: Katarína Šichtová
Tajomník:  Michaela Mašurová
Členovia:  Jarmila Gallová, Zuzana Šupová, Dagmar Bellová, Dana Lukáčová, Juraj Marko, Daniela Magyarová

ZBOR PRE OBČIANSKE ZÁLEŽITOSTI

Predseda: Róber Urbanec
Tajomník:  Miroslava Klimová
Členovia:  Alica Hancková, Renáta Šeniglová

 
KOMISIA PRE POSUDZOVANIE MAJETKOVÝCH PRIZNANÍ

Predseda: Michaela Mikušková
Členovia:  Milan Danko, František Lukáč


 
webygroup
ÚvodÚvodná stránka